انواع جلوه های چاپ ویژه

انواع جلوه های چاپ ویژه

يکشنبه 10 آذر 1398
11:17
farnaz

انواع جلوه های چاپ ویژه

اینها فراتر از جلوه های پایه هستند و به طور خاص نمیتوان آنها را در یک دسته بندی خاص قرارداد. شامل موارد زیر می گردند:

نتیجه تصویری برای انواع جلوه های چاپ ویژه

· مهر و موم فویلی: برای فرآیند رنگ آمیزی گرما با فشار مواجه می شود که لمسی لاکچری را به هر بسته اضافه می کند. فویل گرم شده روی سطح فشرده می شود و با یک فرآیند فشار بی نظیر در جای خود حفظ می شود. این افکت می تواند برای اثر سه بعدی به تنهایی استفاده شده و یا با نقش برجسته ترکیب شود. انواع مختلفی از فویل را می توان مورد استفاده قرار داد، از جمله فلز ، چوب و هولوگرام.

  • برجسته سازی: فرآیند برجسته سازی باعث می شود کلمات و طرح ها با بافتی ظریف در بسته بندی شما ظاهر شود و ظاهر زیبا و چشم نوازی را ایجاد کند. نقش برجسته می تواند با همان رنگ بقیه بسته بندی باشد و یا می توان برای تقویت ظاهر آن به عنوان مثال از فویل های متالیک استفاده کرد.

· چاپ UV نقطه ای: با چاپ UV نقطه ای، از نور ماوراء بنفش برای حفظ جوهر براق یا روکش روی بسته بندی شما استفاده می شود. نتیجه یک اثر چاپی براق است که برای برجسته کردن متن اصلی روی بسته بندی های شما ، مانند آرم یا نام محصول شما ، عالی خواهدبود.

در مجتمع چاپ روتا هیچ محدودیتی در خصوص گزینه های جلوه های چاپ سفارشی وجود ندارد. با تیم طراحی ما برای راه حل های خلاقانه برای هرگونه جلوه ای که ممکن است بخواهید اضافه کنید، مشورت کنید.


[ بازدید : 91 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به tafrihblog است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات